O firmie

 

 „Nieruchomości Furman” zostały założone w 1992 roku przez Krzysztofa Furmana. Firma jest jedną z pierwszych działających na rynku nieruchomości w regionie pilskim. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, w kolejnych latach poszerzyliśmy swoją działalność o nowe produkty. Aktualnie w ramach Grupy Furman świadczymy usługi w trzech sektorach, którymi są:

- pośrednictwo i obrót nieruchomościami www.furman24.pl

- wycena nieruchomości www.rzeczoznawcy.pila.pl 

- pośrednictwo kredytowe www.kredyty.pila.pl

Wprowadzając kolejne usługi staliśmy się pionierem na rynku lokalnym w zakresie kompleksowej obsługi klientów i osiągnęliśmy dominującą pozycję wśród istniejących biur obrotu nieruchomościami. 

Grupa Furman wyróżnia się na tle innych firm z uwagi na wieloletnie doświadczenie, długofalowe planowanie rozwoju i profesjonalizm, tak więc nasze motto “Doświadczenie buduje zaufanie” oparte jest na solidnych filarach.

 

Posiadamy niezbędne uprawnienia do występowania na rynku nieruchomości:

  • uprawnienia zawodowe rzeczoznawcy majątkowego (świadectwo nr 696 Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast dawne  Ministerstwo Gospodarki Przestrzennej i Budownictwa). Uprawnienia te posiadamy od marca 1994 roku.
  • licencja zawodowa pośrednika w obrocie nieruchomościami (licencja nr 354 Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast)
  • biegły sądowy w zakresie obrotu nieruchomościami
  • biegły rewident wpisany na listę Ministra Finansów (nr 905/5437)

 

Naszym klientom zapewniamy 100 % BEZPIECZEŃSTWO zawieranych transakcji.

Czynimy to przede wszystkim poprzez:

  • w związku z wykonywaniem zawodu pośrednika oraz rzeczoznawcy majątkowego jesteśmy objęci ochroną ubezpieczeniową od odpowiedzialności cywilnoprawnej,
  • długoletnie doświadczenie na rynku nieruchomości (działamy od 1992 roku).
  • regularnie uczestniczymy w sympozjach i kursach specjalistycznych,

 

Jesteśmy członkami następujących organizacji zawodowych:

  • Polska Federacja Rynku Nieruchomości
  • Wielkopolskie Stowarzyszenie Rzeczoznawców Majątkowych
  • Kujawsko Pomorskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami
 

Pracownicy

   Krzysztof Furman

Krzysztof Furman, absolwent Politechniki Gdańskiej, pośrednik w obrocie nieruchomościami nr 354, rzeczoznawca majątkowy uprawnienia nr 696, biegły sądowy w zakresie wyceny nieruchomości, członek Kujawsko-Pomorskiego Stowarzyszenia Pośredników w obrocie nieruchomościami. W latach wcześniejszych: członek Państwowej Komisji Kwalifikacyjnej dla pośredników w obrocie nieruchomościami, członek Komisji Odpowiedzialności Zawodowej pośredników w obrocie nieruchomościami, wiceprezes Kujawsko – Pomorskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. W 2005 r. otrzymał Brązową Nagrodę Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. W 2010 r. brał czynny udział w utworzeniu Konsorcjum MLS PIŁA NIERUCHOMOŚCI. Od 2011 r. członek National Association of Realators niewiększego międzynarodowego stowarzyszenia specjalistów rynku nieruchomości.

 

    Paweł Barański

Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku zarządzanie, specjalność: inwestycje i nieruchomości. Posiada licencje zawodowe pośrednika w obrocie nieruchomościami (licencja nr 20057) oraz zarządcy nieruchomości (licencja nr 25393). Obecnie w trakcie zdobywania uprawnień z zakresu wyceny nieruchomości. Doświadczenie zawodowe zdobywał pełniąc funkcję zarządcy nieruchomości w jednej z trójmiejskich firm specjalizującej się w obsłudze wspólnot mieszkaniowych. Od lipca 2014 r. związany z firmą „Lokum” na stanowisku specjalisty ds. nieruchomości. Od października 2014 nauczyciel akademicki w Państwowej Wyższej Szkole zawodowej w Pile. Od marca pracuje w Nieruchomości Furman oddział Bydgoska na stanowisku Pośrednika w obrocie nieruchomościami.

    Joanna Borek

Jest licencjonowanym pośrednikiem w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami z numerem licencji 17262 oraz licencjonowanym zarządcą nieruchomościami nr licencji 24755. Jest absolwentką Akademii Pomorskiej w Słupsku z tytułem magistra. Ukończyła studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu - Gospodarka Nieruchomościami, o specjalności Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Ukończyła również studia podyplomowe na Wyższej Szkole Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie na Wydziale Ekonomii w zakresie Zarządzanie nieruchomościami. Brała udział w „Zintegrowanym treningu umiejętności osobistych” organizowanym przez Doradztwo Personalne i Organizacyjne „Soulinvest” sp. z o.o. w Gdańsku. Ukończyła szkolenia: „Psychologii sprzedaży - sztuka pozyskiwania klienta”, szkolenie z „Egzekucji z nieruchomości oraz skargi pauliańskiej w systemie prawnym”, szkolenie „Kompendium wiedzy z prawa budowlanego”, seminarium „Sprzedaż działek budowlanych i gruntów rolnych”, szkolenie „Skuteczność i efektywność, czyli jak zarządzać sobą w czasie”. Od 2006 roku zajmuje się obrotem nieruchomościami. Ukończyła szkolenie "Podstawy Home Stagingu oraz organizacji Open House"

   Agnieszka Holz-Wawrzyniak

Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Pile na kierunku: Politologia, specjalność: Edukacja Społeczno-Obywatelska. 
W 2012 r. ukończyła studia drugiego stopnia w  Kujawko-Pomorskiej Szkole Wyższej w Bydgoszczy na kierunku: Pedagogika, specjalność: Psychopedagogika. 
Posiada licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami (licencja  nr 24238)
Przez blisko dwie dekady pracowała w zawodach związanych obsługą klienta. Doświadczenie zdobywała  w  międzynarodowych firmach handlowych. 
W okresie tym odbyła szereg szkoleń udoskonalających pracę z klientem m.in.: „Zarządzanie czasem”, „Cross-selling i up-selling”, „Nowoczesne techniki sprzedaży”.
W 2018 r. ukończyła szkolenia związane z obrotem nieruchomościami m.in.:  „Jak zwiększyć ilość i jakość ofert przyjmowanych na wyłączność”, „Telemarketing dla pośredników” organizowane przez SPON Pomorza i Kujaw w Bydgoszczy oraz  „Po prostu najem…” przeprowadzane przez Wielkopolskie SPON w Poznaniu.
Obecnie pracuje w Biurze Obrotu Nieruchomościami Furman oddział Bydgoska  w Pile na stanowisku Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami.

   Marcin Kelich

Absolwent PWSZ w Pile, o specjalności Zarządzania Małymi Średnimi Przedsiębiorstwami. Posiada licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 18176. Od blisko dziesięciu lat pracuje w zawodach związanych obsługą klienta. Doświadczenie zdobywał w największych pilskich firmach handlowych. Aktualnie pracuje w Biurze Obrotu Nieruchomościami Furman na stanowisku specjalisty ds. nieruchomości. Stale podnosi swoją wiedzę i kwalifikacje. Ukończył kurs ABC Asystenta Pośrednika co potwierdza posiadane świadectwo PFRN nr 5/1P/2007. Dodatkowo odbył szkolenia w zakresie "Psychologii sprzedaży - nowoczesne sposoby pozyskiwania klienta" oraz "Nowoczesne sposoby pozyskiwania i sprzedaży nieruchomości". Legitymuje się międzynarodowym certyfikatem umiejętności obsługi komputerów ECDL. W 2009 r. ukończył Studium Podyplomowe "Gospodarka Nieruchomościami" o specjalności "Pośrednictwo w Obrocie Nieruchomościami" na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

 

  Iwona Kulczyńska
Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Wydziała Zarządzania, specjalność: Zarządzanie Inwestycjami i Nieruchomościami.
Od 2009 roku pracowała w Kancelarii Rzeczoznawcy Majątkowego PROFIT s.c. w Pile na stanowisku Specjalisty ds. bazy danych. W latach 2011 – 2012 pracowała w Nieruchomościach – Furman w Pile  na stanowisku Specjalisty ds. nieruchomości. Do jej obowiązków należała sprzedaży i wynajem nieruchomości komercyjnych. W imieniu Nieruchomości Furman prowadziła projekt dla Banku PKO BP SA w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz renegocjacji warunków umów najmu i negocjacji stawek czynszu.
W 2011 r. ukończyła Studium Podyplomowego „Gospodarka Nieruchomościami”, specjalność: wycena nieruchomości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. W 2012 roku ukończyła Wyższą Szkołę Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie na kierunku: zarządzanie nieruchomościami.  Od października 2012 r. prowadzi oddział Nieruchomości Furman w Wągrowcu.

   Anna Wagner

Absolwentka studiów magisterskich UAM Poznań na wydziale Nauk Społecznych i Dziennikarstwa, kierunek: Politologia. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe związane z windykacją i obrotem wierzytelnościami (P.R.E.S.C.O. Group S.A.). Odbyła szkolenia w zakresie: Wykorzystywanie psychologii perswazji i odkryć NLP do skutecznej windykacji; Komunikacja interpersonalna – kształcenie relacji biznesowych na rynkach krajowych i zagranicznych w ramach projektu Wsparcie Rozwoju Polskiego Eksportu. Posiada certyfikat CorelDraw. Aktualnie w Firmie Nieruchomości Furman na stanowisku Specjalista ds. obsługi klienta..

  

   Dominika Niedbalska

Absolwentka studiów magisterskich Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wcześniej, przez 4 lata pracowałam w firmie będącej liderem w branży yellow pages, gdzie pełniąc obowiązki specjalisty ds. sprzedaży oraz koordynatora grupy telesprzedaży zdobyłam umiejętności dotyczące pozyskiwania klientów. Głównym zadaniem koordynatora jako kierownika była realizacja planów, rozdzielanie oraz monitorowanie pracy, tak aby cel został osiągnięty. W listopadzie 2014 uzyskała licencję w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami nr 21608, Obecnie pracuje w oddziale chodzieskim Nieruchomości Furman na stanowisku Pośrednika w obrocie nieruchomościami.

   Katarzyna Pudłowska

Absolwentka studiów magisterskich Wydziału Ekonomii, specjalność Finanse i Polityka Pieniężna na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując w: banku, firmie ubezpieczeniowej oraz biurze handlowym firmy produkcyjnej. W czerwcu 2017 roku uzyskałam licencję w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami nr 23346. Obecnie pracuję w Oddziale czarnkowskim Nieruchomości Furman na stanowisku pośrednika w obrocie nieruchomościami. p>

   Michał Paterski

Absolwent Wydziału Ekonomii i Zarządzania Politechniki Koszalińskiej oraz Studiów Podyplomowych "Gospodarka Nieruchomościami" Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. W biurze "Nieruchomości Furman" pracuje od 2006r na stanowisku pośrednika w obrocie nieruchomościami - licencja nr 15 015. Uczestnik kursu "ABC Asystenta Pośrednika" zrealizowanego przez Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomości Pomorza i Kujaw ( świadectwo nr 09/1P/2007) oraz szkolenia "Psychologia sprzedaży - sztuka pozyskiwania klienta".

   Wiesława Pepke

Absolwentka Studium Medycznego w Toruniu - kierunek pracownik socjalny. Związana zawodowo przez wiele lat z Zespołem Opieki Zdrowotnej. Przez kilkanaście lat współpracowała z firma ZEPTER jako konsultant handlowy.
Od października 2014 w Nieruchomości Furman oddział Czarnków na stanowisku Specjalista ds. nieruchomości.

   Katarzyna Poprawa

Absolwentka studiów magisterskich Wyższej Szkoły Zarządzania we Wrocławiu, wydział: zarządzanie, specjalność:  logistyka w zarządzaniu.
Od 2005 roku Doradca Klienta Indywidualnego, później Specjalista ds. Nieruchomości w Banku BPH S.A. we Wrocławiu. Umiejętności w obszarze bankowości doskonaliła w BRE Banku Oddział Bankowości Detalicznej Multibank S.A.  jako Specjalista ds. Sprzedaży, zajmowała się doradztwem w zakresie kredytów hipotecznych oraz ścisłą współpracą z biurami nieruchomości oraz deweloperami.  Szkoliła pośredników z zakresu kredytów hipotecznych.  Prowadziła własną działalność Pośrednictwa Kredytowego we Wrocławiu. Posiada Certyfikat Szkolenia Umiejętności Sprzedaży Doradczej oraz  Certyfikat z Warszawskiego Instytutu Bankowości: Komunikacja i współpraca w zespole. Uczestniczka szkoleń: Współpraca w ramach grupy, Umiejętności efektywnej komunikacji oraz Efektywne zarządzanie czasem. W Nieruchomości Furman w Wągrowcu pracuje na stanowisku specjalisty ds. nieruchomości.

  Magdalena Robakowska
Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego, Wydziału Nauk Przyrodniczych, kierunek biologia. Ostatnie lata zawodowe związane były z branżą farmaceutyczną. Dzięki pracy na stanowisku związanym ze sprzedażą odbyła szereg szkoleń udoskonalających pracę z klientem m.in.: "Psychologia komunikacji, budowanie zespołu i utrzymywanie relacji z klientami i współpracownikami", "Analiza transakcyjna, jako droga do budowania relacji z klientami", "Doskonalenie umiejętności handlowych". Obecnie w Firmie Nieruchomości Furman zajmuje stanowisko Specjalisty ds. nieruchomości.

   Anna Sierhej

Absolwentka Liceum Ekonomicznego w Pile w zawodzie Technik Ekonomista o specjalności Finanse i Rachunkowość. Ukończyła szkolenie w zakresie „Standardów Obsługi Klienta” organizowany przez Ośrodek Szkolenia Handlowców w Warszawie. Uczestniczyła w „Kursie kasjerów oraz rozpoznawania autentyczności polskich znaków pieniężnych” organizowanym przez Międzynarodową Szkołę Bankowości i Finansów w Katowicach. Prowadziła własną działalność gospodarczą w zakresie Pośrednictwa Finansowego oraz transportu przewozowego. Ostatnio zatrudniona na stanowisku administracyjnym w firmie zajmującej się sprzedażą produktów spożywczych. Od 2012 r zatrudniona w Lokum Pośrednictwo Mieszkaniowe, na stanowisku Specjalisty ds. obsługi klienta. Obecnie w Nieruchomości Furman, na stanowisku Specjalista ds. obsługi klienta.

   Karina Szymańska

Absolwentka Technikum Rolniczego w Gołańczy i Technikum BHP w Pile. Od 2004 roku związana z handlem i sprzedażą – doświadczenie zawodowe zdobyła między innymi pracując jako doradca finansowy i menedżer sieci pizzerii, kierownik stacji paliw Orlen, zastępca kierownika sklepu Lidl oraz prowadząc własną działalność gospodarczą. W czerwcu 2017 roku uzyskała licencję w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami nr 23345. Od kwietnia 2016 roku pracuje w chodzieskim oddziale Nieruchomości Furman na stanowisku Pośrednika w obrocie nieruchomościami.

   Marta Walińska

Absolwentka studiów magisterskich Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Podyplomowego Studium Obrotu Nieruchomościami, na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Doświadczenie zdobyła w międzynarodowej firmie na stanowisku Koordynatora Sprzedaży oraz w firmie produkcyjnej kierując działem personalnym. Odbyła również szereg szkoleń z zakresu gospodarki nieruchomościami oraz doradztwa kredytowego.
W firmie Nieruchomości Furman od 2009 r. Początkowo pracowała na stanowisku Specjalisty ds. kredytowych, następnie jako Agent nieruchomości specjalizujący się w sprzedaży mieszkań, działek, domów oraz nieruchomości komercyjnych.
Posiada licencję Pośrednika w obrocie nieruchomościami (licencja nr 16563). Obecnie kieruje oddziałami w Czarnkowie i Chodzieży.

 

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów. Zmiany ustawień dotyczących plików cookie można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia przeglądarki. Korzystanie z tej strony bez zmian ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

rozumiem