Kontakty

Oddziały Piła - Al. Piastów 5   *    Bydgoska 81

Al. Piastów 5

tel. 67 351 50 50

Bydgoska 81

tel. 67 213 70 70

 

Oddział Piła - Al. Piastów 5

Siedziba firmy mieści się w centrum Piły przy Al. Piastów 5
Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 - 18.00

Telefon: 67 351-50-50
Fax: 067 351-79-75
 

Pośrednicy:

Paulina Wilkosz - Licencjonowany Pośrednik Nieruchomości (Nr licencji zawodowej 17 155)
tel. 67 351 50 50
kom. 730 692 499
email. paulina.wilkosz@furman24.pl
skype: wilkosz.furman

Magdalena Robakowska - Specjalista ds.Nieruchomości
tel. 67 351 50 50 wew. 22
kom. 794-289-935
email. magdalena.robakowska@furman24.pl
skype: robakowska.furman

Michał Paterski - Licencjonowany Pośrednik Nieruchomości
tel. 67 351 50 50 wew. 21
kom. 794-289-934
email. michal.paterski@furman24.pl
skype: paterski.furman

Paweł Barański - Licencjonowany Pośrednik Nieruchomości (Nr licencji zawodowej 20 057)
Telefon: 67 351 50 50
kom. 535 638 167
email. pawel.baranski@furman24.pl
skype: baranski.furman

 

 

 

Dyrektor działu pośrednictwa:

Paulina Wilkosz - Licencjonowany Pośrednik Nieruchomości (Nr licencji zawodowej 17 155)
tel. 67 351 50 50
kom. 730 692 499
email. paulina.wilkosz@furman24.pl
skype: wilkosz.furman

 

WYCENY NIERUCHOMOŚCI
Krzysztof Furman
rzeczoznawca majątkowy - świadectwo nr 696
tel. 67 215-44-99
fax 67 213-70-70
e-mail: krzysztof.furman@profit.pila.pl

 

Oddział Piła - Bydgoska 81

Oddział mieści się w Pile przy ul. Bydgoskiej 81
Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 - 18.00

Telefon: 67 213-70-70
Fax: 67 213-70-70
 

Pośrednicy:

Joanna Borek - Licencjonowany Pośrednik Nieruchomości (Nr licencji zawodowej 17 262)
Telefon: 67 213-70-70
kom. 794 226 312
email. joanna.borek@furman24.pl
skype: borek.furman

Hanna Mrugalska - Licencjonowany Pośrednik Nieruchomości (Nr licencji zawodowej 20 551)
tel. 67 213 70 70
kom. 535 638 165
email: hanna.mrugalska@furman24.pl
skype: mrugalska.furman

Mirela Pacanowska - Specjalista ds. nieruchomości
tel. 67 213 70 70
kom.
email: mirela.pacanowska@furman24.pl
skype: pacanowska.furman

 

Dyrektor działu pośrednictwa:

Paulina Wilkosz - Licencjonowany Pośrednik Nieruchomości (Nr licencji zawodowej 17 155)
tel. 67 351 50 50
kom. 730 692 499
email. paulina.wilkosz@furman24.pl
skype: wilkosz.furman

 

Kontakty inne

Furman Nieruchomości
NIP: 764-007-71-27
REGON: 570013946

Właściciel:
Krzysztof Furman
tel. 67 215-44-99
e-mail: krzysztof.furman@profit.pila.pl

Opinie, uwagi, spostrzeżenia klientów:
opinie@grupafurman.pl

Rekrutacja, przesyłanie aplikacji:
rekrutacja@grupafurman.pl

 

Oddział Poznań - Głogowska 108/5

60-266 Poznań ul. Głogowska 108/5
Zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9.00 - 17.00

Telefony: +48 61 855 17 40
fax: +48 61 852 00 46

Angela Nyga -  Licencjonowany Pośrednik Nieruchomości
tel. +48 61 855 17 40
kom. +48 509 290 803
email: angela.nyga@furman24.pl
skype: nyga.furman

Piotr Michalik - Specjalista ds. nieruchomości
tel. +48 61 855 17 40
kom. +48 515 433 256
email: piotr.michalik@furman24.pl
skype: michalik.furman
 

 

Oddział Poznań 2 - Głogowska 47A/1

60-736 Poznań ul. Głogowska 47A/1 I piętro
Zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9.00 - 17.00

Telefony: +48 61 824 61 64
fax: +48 61 852 00 46

Norbert Czyżewski -  Dyrektor Oddziału
tel. +48 61 824 61 64 
kom. +48 503 901 291
email: norbert.czyzewski@furman24.pl
skype: czyzewski.furman

Marta Szulc-Lenkowska -  Dyrektor Oddziału
Licencjonowany Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami
tel. +48 61 824 61 64 
kom. +48 668 123 212
email: marta.szulc.lenkowska@furman24.pl
skype: szulc.furman

Paweł Warzybok -  Pośrednik w obrocie nieruchomościami
tel. +48 61 824 61 64 
kom. +48 517 727 050
email: pawel.warzybok@furman24.pl
skype: warzybok.furman

 

Urszula Kowalska - Specjalista ds. nieruchomości
tel. +48 61 824 61 64 
kom. +48 728 808 979
email: urszula.kowalska@furman24.pl
skype: kowalska.furman

 

Oddział Chodzież - Kościuszki 30

Chodzież, ul. Kościuszki 30, 1 piętro
Zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 10.00 - 17.00

Telefony: centrala 67 283-22-22
fax: 67 283-50-50

Dominika Niedbalska- Licencjonowany Pośrednik Nieruchomości
tel. 67 283 22 22 wew. 22
kom. 790-40-08-18
email: dominika.niedbalska@furman24.pl
skype: niedbalska.furman

Karina Szymańska - Specjalista ds. nieruchomości
tel. 67 283 22 22 wew. 21
kom. 502 251 099
email: karina.szymanska@furman24.pl
skype: szymanska.furman

Patrycja Pawłowska- Specjalista ds. administracyjnych
tel. 67 283 22 22
email: patrycja.pawlowska@furman24.pl
 

 

Oddział Czarnków - Ks. Thiela 5/4

Czarnków, ul. Ks. Thiela 5/4
Zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9.00 - 17.00

Marta Walińska - Licencjonowany Pośrednik Nieruchomości
tel. 67 256 67 58
kom. +48 507 097 787
email: marta.walinska@furman24.pl
skype: walinska.furman

Katarzyna Pudłowska - Specjalista ds. nieruchomości
tel.kom. +48 798 838 506
email: katarzyna.pudlowska@furman24.pl
skype: pudlowska.furman

Wiesława Pepke - Specjalista ds. nieruchomości
tel. 67 256 67 58
kom. +48 513 140 323
email: wieslawa.pepke@furman24.pl
skype: pepke.furman

 

Oddział Wałcz - Okulickiego 10-14/12

Wałcz, ul. Okulickiego 10-14/12

Telefon: 67 345 00 00

Roman Wiśniewski - Licencjonowany Pośrednik Nieruchomości
tel. 67 345 00 01
kom. 48 509 916 477
email: roman.wisniewski@furman24.pl
skype: wisniewski.furman

Robert Nagrodzki - Licencjonowany Pośrednik Nieruchomości
tel. 67 345 00 02
kom. 48 606 133 880
email: robert.nagrodzki@furman24.pl
skype: nagrodzki.furman

Waldemar Wrzeszcz - Specjalista ds. nieruchomości
tel. 67 345 00 01
email: waldemar.wrzeszcz@furman24.pl
skype: wrzeszcz.furman

 

Oddział Wągrowiec - Osiedle Niepodległości 10

Wągrowiec, Osiedle Niepodległości 10

Zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9.00 - 17:00

Telefony: centrala +48 67 255 34 15
e-mail: wagrowiec@furman24.pl

Iwona Kulczyńska - Licencjonowany Pośrednik Nieruchomości
tel. +48 67 255 34 15
kom. +48 503 037 522
email: iwona.kulczynska@furman24.pl
skype: kulczynska.furman

Katarzyna Poprawa - Specjalista ds. Nieruchomości
tel. +48 67 255 34 15
kom. +48 530 070 920
email: katarzyna.poprawa@furman24.pl
skype: poprawa.furman

Agnieszka Mysiak - Licencjonowany Pośrednik Nieruchomości
tel. +48 67 255 34 15
kom. +48 720 870 308
email: agnieszka.mysiak@furman24.pl
skype: mysiak.furman

 

Oddział Złotów - Bohaterów Westerplatte 12

Złotów, Bohaterów Westerplatte 12

Zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9.00 - 17:00

Telefony: centrala tel.:509 511 013
e-mail: zlotow@furman24.pl

Marcin Kelich - Dyrektor Oddziału, Licencjonowany Pośrednik Nieruchomości
kom. +48 509 511 013
email: marcin.kelich@furman24.pl
skype: kelich.furman

 

 

 

 

 

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych oraz w celu dotosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów. Zmiany ustawień dotyczących plików cookie można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia przeglądarki. Korzystanie z tej strony bez zmian ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

rozumiem