z

Pracownicy

   Krzysztof Furman

Krzysztof Furman, absolwent Politechniki Gdańskiej, pośrednik w obrocie nieruchomościami nr 354, rzeczoznawca majątkowy uprawnienia nr 696, biegły sądowy w zakresie wyceny nieruchomości, członek Kujawsko-Pomorskiego Stowarzyszenia Pośredników w obrocie nieruchomościami. W latach wcześniejszych: członek Państwowej Komisji Kwalifikacyjnej dla pośredników w obrocie nieruchomościami, członek Komisji Odpowiedzialności Zawodowej pośredników w obrocie nieruchomościami, wiceprezes Kujawsko – Pomorskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. W 2005 r. otrzymał Brązową Nagrodę Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. W 2010 r. brał czynny udział w utworzeniu Konsorcjum MLS PIŁA NIERUCHOMOŚCI. Od 2011 r. członek National Association of Realators niewiększego międzynarodowego stowarzyszenia specjalistów rynku nieruchomości.

   Anna Sierhej

Absolwentka Liceum Ekonomicznego w Pile w zawodzie Technik Ekonomista o specjalności Finanse i Rachunkowość. Ukończyła szkolenie w zakresie „Standardów Obsługi Klienta” organizowany przez Ośrodek Szkolenia Handlowców w Warszawie. Uczestniczyła w „Kursie kasjerów oraz rozpoznawania autentyczności polskich znaków pieniężnych” organizowanym przez Międzynarodową Szkołę Bankowości i Finansów w Katowicach. Prowadziła własną działalność gospodarczą w zakresie Pośrednictwa Finansowego oraz transportu przewozowego. Ostatnio zatrudniona na stanowisku administracyjnym w firmie zajmującej się sprzedażą produktów spożywczych. Od 2012 r zatrudniona w Lokum Pośrednictwo Mieszkaniowe, na stanowisku Specjalisty ds. obsługi klienta. Obecnie w Nieruchomości Furman, na stanowisku Specjalista ds. obsługi klienta.

Dawid Czyż Dawid Czyż

Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, specjalność reklama i promocja. Przez ostatnie lata zajmował się promocją i współpracą z mediami w jednym z urzędów miejskich. Swoje bogate doświadczenie nabywa także administrując stroną oraz mediami społecznościowymi lokalnego klubu piłkarskiego, a także współtworząc ogólnopolską stronę o charakterze podróżniczym oraz fotografii przyrodniczej. Cechuje go otwartość, pozytywne nastawienie do życia, a także głowa pełna pomysłów. Swoje obowiązki wykonuje dokładnie i rzetelnie. Stale poszerza wiedzę, śledząc media branżowe i biorąc udział w szkoleniach. Ukończył m.in. kurs Google Internetowe Rewolucje z akredytacją Interactive Advertising Bureau, szkolenie Firma w LinkedInie, Internet/Social Media monitoring and analysis, czy Maraton Marketingu Deweloperskiego 2023. W Nieruchomościach Furman pracuje jako specjalista ds. marketingu.

   Marcin Barański

Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego na Wydziale Zarządzania, specjalność: Inwestycje i nieruchomości. Już w trakcie studiów zdobywał pierwsze doświadczenie na rynku nieruchomości. Od 2012 roku pracował w zawodach związanych z obsługą klienta. Między innymi w sektorze bankowym oraz jako specjalista ds. sprzedaży w jednym z pilskich salonach samochodowych. Obecnie w Firmie Nieruchomości Furman, zajmuje stanowisko Specjalisty ds. nieruchomości.

    Joanna Borek

Jest licencjonowanym pośrednikiem w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami z numerem licencji 17262 oraz licencjonowanym zarządcą nieruchomościami nr licencji 24755. Jest absolwentką Akademii Pomorskiej w Słupsku z tytułem magistra. Ukończyła studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu - Gospodarka Nieruchomościami, o specjalności Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Ukończyła również studia podyplomowe na Wyższej Szkole Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie na Wydziale Ekonomii w zakresie Zarządzanie nieruchomościami. Brała udział w „Zintegrowanym treningu umiejętności osobistych” organizowanym przez Doradztwo Personalne i Organizacyjne „Soulinvest” sp. z o.o. w Gdańsku. Ukończyła szkolenia: „Psychologii sprzedaży - sztuka pozyskiwania klienta”, szkolenie z „Egzekucji z nieruchomości oraz skargi pauliańskiej w systemie prawnym”, szkolenie „Kompendium wiedzy z prawa budowlanego”, seminarium „Sprzedaż działek budowlanych i gruntów rolnych”, szkolenie „Skuteczność i efektywność, czyli jak zarządzać sobą w czasie”. Od 2006 roku zajmuje się obrotem nieruchomościami. Ukończyła szkolenie "Podstawy Home Stagingu oraz organizacji Open House"

Michał Paterski

Absolwent Wydziału Ekonomii i Zarządzania Politechniki Koszalińskiej oraz Studiów Podyplomowych "Gospodarka Nieruchomościami" Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. W biurze "Nieruchomości Furman" pracuje od 2006r na stanowisku pośrednika w obrocie nieruchomościami - licencja nr 15 015. Uczestnik kursu "ABC Asystenta Pośrednika" zrealizowanego przez Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomości Pomorza i Kujaw ( świadectwo nr 09/1P/2007) oraz szkolenia "Psychologia sprzedaży - sztuka pozyskiwania klienta".

Patrycja Szulc Nieruchomości Furman PiłaPatrycja Szulc

Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Pile – kierunek ekonomia, o specjalności gospodarka i finanse. Ukończyła także studia drugiego stopnia na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu – wydział ekonomii, specjalność gospodarka regionalna. W ostatnich latach budowała kompetencje i zdobywała wiedzę, jako licencjonowana pośredniczka w obrocie nieruchomościami. W swojej karierze zawodowej pracowała również jako specjalistka ds. kredytów, co zdecydowanie pomaga jej w pracy agenta nieruchomości. Ukończyła szereg szkoleń i warsztatów, w tym te renomowane, prowadzone przez Sandler Training Polska. W swojej pracy najbardziej lubi pomagać klientom w spełnianiu ich mieszkaniowych marzeń.

Sylwia Michalska Nieruchomości Furman PiłaSylwia Michalska
Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Pile – kierunek budownictwo. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe, związane m.in. z kontaktem z klientem, aktywną sprzedażą, a także koordynowaniem procesów inwestycyjnych. Odbyła szereg szkoleń udoskonalających, dzięki czemu sukcesywnie podnosi jakość i skuteczność obsługi oraz oferowanych usług. Do każdego klienta pochodzi indywidualnie, a jej atutem jest budowanie trwałych relacji, opartych na zaufaniu, a także szczerości.

Ela Kwiatkowska Nieruchomości Furman PiłaEla Kwiatkowska
Ela posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w sprzedaży w branży dekoracji wnętrz. Od wielu lat współpracuje z projektantkami i dekoratorkami, chętnie pomaga ludziom w upiększaniu ich życiowej przestrzeni. Nasza agentka jest absolwentką Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu, kierunek: Zarządzanie i Marketing oraz Uniwersytetu Szczecińskiego kierunek: Ekonomia. Prywatnie szczęśliwa żona i mama trzech córek. Ogromnie ceni sobie budowanie dobrych relacji z ludźmi. Cechuje ją empatia, spontaniczność, otwartość i szczerość. Ma naturę altruistki, a  przede wszystkim z optymizmem spogląda w przyszłość. Ela posiada również umiejętność uważnego słuchania, rozpoznawania potrzeb i szukania rozwiązań. Wytrwale dąży do założonych celów.

   Marcin Kelich

Absolwent PWSZ w Pile, o specjalności Zarządzania Małymi Średnimi Przedsiębiorstwami. Posiada licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 18176. Od blisko dziesięciu lat pracuje w zawodach związanych obsługą klienta. Doświadczenie zdobywał w największych pilskich firmach handlowych. Aktualnie pracuje w Biurze Obrotu Nieruchomościami Furman na stanowisku specjalisty ds. nieruchomości. Stale podnosi swoją wiedzę i kwalifikacje. Ukończył kurs ABC Asystenta Pośrednika co potwierdza posiadane świadectwo PFRN nr 5/1P/2007. Dodatkowo odbył szkolenia w zakresie "Psychologii sprzedaży - nowoczesne sposoby pozyskiwania klienta" oraz "Nowoczesne sposoby pozyskiwania i sprzedaży nieruchomości". Legitymuje się międzynarodowym certyfikatem umiejętności obsługi komputerów ECDL. W 2009 r. ukończył Studium Podyplomowe "Gospodarka Nieruchomościami" o specjalności "Pośrednictwo w Obrocie Nieruchomościami" na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

  Iwona Kulczyńska
Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Wydziała Zarządzania, specjalność: Zarządzanie Inwestycjami i Nieruchomościami.
Od 2009 roku pracowała w Kancelarii Rzeczoznawcy Majątkowego PROFIT s.c. w Pile na stanowisku Specjalisty ds. bazy danych. W latach 2011 – 2012 pracowała w Nieruchomościach – Furman w Pile  na stanowisku Specjalisty ds. nieruchomości. Do jej obowiązków należała sprzedaży i wynajem nieruchomości komercyjnych. W imieniu Nieruchomości Furman prowadziła projekt dla Banku PKO BP SA w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz renegocjacji warunków umów najmu i negocjacji stawek czynszu.
W 2011 r. ukończyła Studium Podyplomowego „Gospodarka Nieruchomościami”, specjalność: wycena nieruchomości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. W 2012 roku ukończyła Wyższą Szkołę Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie na kierunku: zarządzanie nieruchomościami.  Od października 2012 r. prowadzi oddział Nieruchomości Furman w Wągrowcu.

Katarzyna Poprawa   Katarzyna Poprawa

Absolwentka studiów magisterskich Wyższej Szkoły Zarządzania we Wrocławiu, wydział: zarządzanie, specjalność:  logistyka w zarządzaniu.
Od 2005 roku Doradca Klienta Indywidualnego, później Specjalista ds. Nieruchomości w Banku BPH S.A. we Wrocławiu. Umiejętności w obszarze bankowości doskonaliła w BRE Banku Oddział Bankowości Detalicznej Multibank S.A.  jako Specjalista ds. Sprzedaży, zajmowała się doradztwem w zakresie kredytów hipotecznych oraz ścisłą współpracą z biurami nieruchomości oraz deweloperami.  Szkoliła pośredników z zakresu kredytów hipotecznych.  Prowadziła własną działalność Pośrednictwa Kredytowego we Wrocławiu. Posiada Certyfikat Szkolenia Umiejętności Sprzedaży Doradczej oraz  Certyfikat z Warszawskiego Instytutu Bankowości: Komunikacja i współpraca w zespole. Uczestniczka szkoleń: Współpraca w ramach grupy, Umiejętności efektywnej komunikacji oraz Efektywne zarządzanie czasem. W Nieruchomości Furman w Wągrowcu pracuje na stanowisku specjalisty ds. nieruchomości.

Marta Walińska   Marta Walińska

Absolwentka studiów magisterskich Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Podyplomowego Studium Obrotu Nieruchomościami, na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Doświadczenie zdobyła w międzynarodowej firmie na stanowisku Koordynatora Sprzedaży oraz w firmie produkcyjnej kierując działem personalnym. Odbyła również szereg szkoleń z zakresu gospodarki nieruchomościami oraz doradztwa kredytowego.
W firmie Nieruchomości Furman od 2009 r. Początkowo pracowała na stanowisku Specjalisty ds. kredytowych, następnie jako Agent nieruchomości specjalizujący się w sprzedaży mieszkań, działek, domów oraz nieruchomości komercyjnych.
Posiada licencję Pośrednika w obrocie nieruchomościami (licencja nr 16563). Obecnie kieruje oddziałami w Czarnkowie i Chodzieży

Katarzyna Pudłowska   Katarzyna Pudłowska

Absolwentka studiów magisterskich Wydziału Ekonomii, specjalność Finanse i Polityka Pieniężna na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując w: banku, firmie ubezpieczeniowej oraz biurze handlowym firmy produkcyjnej. W czerwcu 2017 roku uzyskałam licencję w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami nr 23346. Obecnie pracuję w Oddziale czarnkowskim Nieruchomości Furman na stanowisku pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Sandra SchaeferSandra Schaefer

Niepoprawna optymistka, absolwentka studiów magisterskich Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od 12 lat ściśle związana ze sprzedażą. Odbyła szereg szkoleń m.in. z zakresu aktywnej obsługi oraz badania potrzeb klienta. Zanim rozpoczęła swoją przygodę w naszej firmie, zajmowała przez wiele lat stanowisko managera oraz szkoleniowca w polskich i międzynarodowych firmach, zajmujących się handlem. Posiada 3-letnie doświadczenie na stanowisku urzędnika państwowego. Od 11 lat spełnia się również jako organizator imprez okolicznościowych w całym kraju, prowadząc wraz z siostrą rodzinny biznes. Prywatnie mama dwójki dzieci, miłośniczka zwierząt i pasjonatka gotowania. Możecie ją Państwo spotkać w naszym oddziale w Czarnkowie, gdzie zajmuje stanowisko specjalisty ds. nieruchomości.

Karina Węcławek   Karina Węcławek

Absolwentka Technikum Rolniczego w Gołańczy i Technikum BHP w Pile. Od 2004 roku związana z handlem i sprzedażą – doświadczenie zawodowe zdobyła między innymi pracując jako doradca finansowy i menedżer sieci pizzerii, kierownik stacji paliw Orlen, zastępca kierownika sklepu Lidl oraz prowadząc własną działalność gospodarczą. W czerwcu 2017 roku uzyskała licencję w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami nr 23345. Od kwietnia 2016 roku pracuje w chodzieskim oddziale Nieruchomości Furman na stanowisku Pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Katarzyna JankowskaKatarzyna Jankowska

Pracowitość, wytrwałość i sumienność to główne cechy Katarzyny Jankowskiej. Jest dobrze zorganizowana, wie czego chce i potrafi to osiągnąć, nie tracąc czasu na jakiekolwiek wątpliwości. Jest absolwentką studiów magisterskich Wydziału Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Poznaniu na specjalizacji handel i marketing. Całe zawodowe życie pracuje bezpośrednio z ludźmi. Doświadczenie zdobyła pracując w banku PKO BP S.A., a przede wszystkim przez 19 lat w firmie produkcyjno – handlowej, kierując działem sprzedaży. Dzięki pracy na stanowisku związanym ze sprzedażą odbyła szereg szkoleń udoskonalających pracę z klientem m.in.: Akademia Menedżera, Psychologia obsługi klienta i skuteczne metody negocjacji, Rozmowa handlowa czy Profesjonalna obsługa klienta detalicznego. Obecnie w Firmie Nieruchomości Furman w oddziale Chodzież zajmuje stanowisko Specjalisty ds. nieruchomości.

Patrycja Czaplińska

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Zarządzanie, ze specjalizacją Zarządzanie i Wycena Nieruchomości w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Praktyki studenckie oraz praca w biurze nieruchomości w trakcie studiów pozwoliły jej poznać specyfikę tej pracy oraz utwierdziły w przekonaniu, że to właśnie z obrotem nieruchomościami chce wiązać swoją zawodową przyszłość. W swojej krótkiej karierze zawodowej zawsze pracowała bezpośrednio z drugim człowiekiem – staże w Urzędach Administracji Publicznej oraz praca w Placówce Partnerskiej Santander Bank Polska S. A. W chodzieskim oddziale Nieruchomości Furman pracuje na stanowisku Specjalisty ds. obsługi Klienta.

 
 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów. Zmiany ustawień dotyczących plików cookie można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia przeglądarki. Korzystanie z tej strony bez zmian ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

rozumiem