z

Aktualności

Patrycja Szulc otrzymała wyróżnienie "Reaktywacja Roku 2023"

Reaktywacja Roku 2023 Nieruchomości Furman Piła nagroda Patrycja Szulc

Patrycja Szulc otrzymała wyróżnienie "Reaktywacja Roku 2023". Patrycja dołączyła do naszego zespołu w minionym roku, a jej zaangażowanie w pracę pośrednika nieruchomości przyniosło nie tylko doskonałe wyniki, ale także pozytywny wpływ na cały zespół.

 

 

więcej

Anna Sierhej Wsparciem Roku 2023!

Wsparcie Roku 2023 Nieruchomości Furman Piła nagroda Anna SierhejNasza niesamowita asystentka, Anna Sierhej, została uhonorowana nagrodą "Wsparcie Roku 2023"! Ania to serce i dusza naszego zespołu. Jej zaangażowanie i profesjonalizm są nie do przecenienia. Od przygotowywania dokumentów po prowadzenie rejestrów i umawianie prezentacji pośrednikom - Ania zawsze jest na miejscu, gotowa wesprzeć z uśmiechem nas we wszystkich dziedzinach działalności biura.

 

więcej

#WalczymyRazem z Polonią Piła

Nieruchomości Furman Polonia PiłaDo inauguracji sezonu żużlowego pozostał tydzień, a my spieszymy do Was ze świetną wiadomością! Nieruchomości Furman nawiązały współpracę z Polonią Piła! Dla naszej firmy to zaszczyt być częścią tej dynamicznej społeczności sportowej i mieć okazję wspierać Polonię Piła w ich pasji i zaangażowaniu w żużlowe zmagania.

 

 

więcej

Marcin Barański po raz drugi z rzędu został Pośrednikiem Roku!

Pośrednik Roku 2023 Nieruchomości Furman Piła Marcin BarańskiWarto zaznaczyć, że Marcin poprawił swój zeszłoroczny wynik, który do tej pory był najlepszym wynikiem w ponad 30-letniej historii firmy. W całym 2023 roku Marcin skutecznie obsłużył 98 klientów.

W relacjach z klientami skupia się na budowanie zaufania i długoterminowych relacji, które są kluczowe dla sukcesu w tej branży.

więcej

13-tka nie zawsze musi być pechowa!

Nieruchomości Furman Marcin BarańskiTaką liczbę nowych nieruchomości w ciągu ostatnich 30 dni przyjął do sprzedaży nasz agent Marcin Barański - agent nieruchomości "Nieruchomości Furman". Warto zaznaczyć, że jedna z nieruchomości cieszy już nowego właściciela, a na dwie kolejne podpisane zostały umowy przedwstępne sprzedaży. Każdego dnia staramy się powiększać bazę naszych nieruchomości, aby każdy z Was mógł znaleźć coś dla siebie.

 

 

więcej

Nowość w naszym biurze - Giraffe 360!

Giraffe 360 Nieruchomości Furman PiłaNasz pośrednik Michał Paterski - agent nieruchomości "Nieruchomości Furman" korzysta już z nowości na rynku, czyli Giraffe 360! Jest to pierwsze na świecie urządzenie w pełni zaprojektowane dla biur nieruchomości, wykorzystujące sztuczną inteligencję i wykonujące profesjonalne spacery 3D, zdjęcia, a także rzuty nieruchomości.

 

 

 

 

 

 

więcej

Szeroko znani w wąskich kręgach #15

Szeroko znani w wąskich kręgach - Saufer, Frisk, Groovy, KlimpaCzas na kolejną odsłonę Szeroko Znanych w Wąskich Kręgach! Dzisiaj przedstawiamy Wam zespół muzyczny, w skład którego wchodzi trzech młodych i utalentowanych muzyków, których połączyło zamiłowanie do muzyki oraz marzenie, aby tworzyć ją na jak najlepszym poziomie. Pierwszy krok do profesjonalizmu już za nimi – koncerty oraz klip do pierwszego singla "Uleczone Serce". Poznajcie zespół Saufer z Trzcianki, który już wkrótce może zawojować Wasze playlisty swoim niezwykłym brzmieniem!

więcej

Gramy i wspomagamy szczytny cel!

dr Paweł Michał Owsianny Tajemnice Przyrody

Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że w ramach licytacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, udało nam się wylicytować niezwykłą wycieczkę terenową "Tajemnice Przyrody" z dr. Pawłem M. Owsiannym. Na konto WOŚP wysyłamy tym samym 2700 zł.

 

 

więcej

Liderzy w swojej branży wybierają Nieruchomości Furman

Nieruchomości Furman - liderzy w swojej branży wybierają Nieruchomości FurmanChwalimy się, bo jest czym! Z wielką dumą informujemy, że światowy lider w swojej branży działający w blisko 200 krajach i zatrudniający ponad 500 000 osób, powierzył nam znalezienie działki na której mogłaby powstać siedziba firmy obsługująca nasz region. Z przyjemnością informujemy, że nasz pośrednik Marcin Barański - agent nieruchomości "Nieruchomości Furman" sprostał oczekiwaniom i znalazł nieruchomość spełniającą kryteria naszych klientów. Dziękujemy za zaufanie i gratulujemy obu stronom transakcji. Dziękujemy również naszym partnerom biznesowym. Takie transakcje utwierdzają nas w przekonaniu, że współpraca popłaca.

więcej

Kolejne wzmocnienie naszego zespołu!

Ela Kwiatkowska Nieruchomości Furman PiłaDo naszego biura nieruchomości dołączyła Ela Kwiatkowska! Ela posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w sprzedaży w branży dekoracji wnętrz. Od wielu lat współpracuje z projektantkami i dekoratorkami, chętnie pomaga ludziom w upiększaniu ich życiowej przestrzeni.

 

 

więcej

Ubezpieczamy każdą z naszych transakcji

Naszych klientów ubezpieczamyWysokość ubezpieczenia ma znaczenie, dlatego mamy dla Was znakomitą informację!

Każdą z naszych transakcji ubezpieczamy na 750 000 euro (około 3 255 000 zł)! Dlaczego posiadamy tak wysoką polisę OC? Ponieważ Wasze bezpieczeństwo i komfort są dla nas kluczowe.

Przez ponad 30 lat działalności, nigdy nie musieliśmy korzystać z polisy. Doświadczenie i wiedza pośredników Nieruchomości Furman oraz tysiące przeprowadzonych transakcji są gwarancją Waszego bezpieczeństwa.

więcej

Podsumowanie 2023 r.

Nieruchomości Furman Piła podsumowanie 2023 r.Dziękujemy Wam, Kochani Klienci, za nami niezwykły rok pełen wyzwań i sukcesów!

W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy przeżyliśmy razem niezapomniane chwile, pomagając Wam znaleźć wymarzone domy i mieszkania. Był to rok pełen nowych projektów, uścisków kluczy, wzruszających pożegnań z nieruchomościami oraz emocjonujących momentów związanych z poszukiwaniami nowego miejsca do życia.

więcej

Osiedle Kociołki - Czarnków/Brzeźno

Osiedle Kociołki - Brzeźno, gmina CzarnkówWyobraź sobie, że budzisz się ze śpiewem ptaków, a zachodzące wieczorem słońce, maluje niebo odcieniami ciepłych barw. Obecne nieopodal jezioro odbija uroki natury, a czysta, piaszczysta plaża kusi do odpoczynku. Tutaj możesz w spokoju napawać się przyrodą, słuchając delikatnego szumu fal. Wydaje się niemożliwe? W takich okolicznościach możesz zamieszkać na Osiedlu Kociołki!

 

więcej

Szeroko znani w wąskich kręgach #14

Szeroko Znani w Wąskich Kręgach Marek Guss elektryk Piła SkórkaChociaż mówi o sobie, że na co dzień nie wyróżnia się niczym szczególnym, to my uważamy inaczej! Jego zainteresowania i pasje są wręcz kosmiczne – potrafi nawiązać połączenie nie tylko z ludźmi przebywającymi na Ziemi! Jego umiejętność dotarcia do tak odległych miejsc sprawia, że jest osobą wyjątkową w świecie łączności radiowej. Swoją fachową wiedzą i niezwykłymi opowiadaniami potrafi zainteresować wielu ludzi.

 

więcej

3. Targi Deweloperów i lokalnego rynku nieruchomości za nami!

więcej

Szeroko znani w wąskich kręgach #13

Szeroko Znani w Wąskich Kręgach Edward Henyk zbiórka krwi TrzciankaJest wzorem, który inspiruje i udowadnia, że pojedyncza osoba może mieć ogromny wpływ na otaczający nas świat. Jego wieloletnie zaangażowanie i praca na rzecz krwiodawstwa w regionie wyrosły z przekonania, że każdy może mieć realny wpływ na uratowanie życia drugiego człowieka. Pan Edward Henyk od wielu lat poświęca swoją energię i czas, aby zorganizować oraz przeprowadzić zbiórki krwi. Jego historia pokazuje, że gest dobra niesie ze sobą wielką moc oraz potrafi zmienić życie ludzi.

Pan Edward Henyk już w wieku 13 lat wstąpił do młodzieżowej drużyny pożarniczej, co oprócz krwiodawstwa stało się jego życiową pasją. Przez 37 lat nieprzerwanie pełnił funkcję naczelnika Ochotniczej Straży Pożarnej w Trzciance, stając się również jej Prezesem Honorowym.

więcej

Nasze nowe biuro!

 

Nowe biuro Nieruchomości Furman - al. Piastów 3 Stara PocztaMamy dla Was ważną informację! Już od 4 września 2023 r. znajdziecie nas w nowym biurze, które znajduje się w Stara Poczta - nowoczesne biura do wynajęcia, al. Piastów 3

Jest to dla nas ogromny krok naprzód oraz szansa na jeszcze lepszą obsługę naszych Klientów. Nowa siedziba to nowoczesne biuro w historycznym budynku!

Zapraszamy serdecznie! 

więcej

Szeroko znani w wąskich kręgach #12

Szeroko Znani w Wąskich Kręgach Asia Wilińska fryzjer PiłaJest w Pile takie miejsce, koło którego przechodzimy lub przejeżdżamy, może nie zdając sobie sprawy z jego istnienia... Salon Fryzjerski Asia Wilinska to miejsce, w którym poznamy niezwykły świat piękna i stylu.

Pani Asia prowadzi swój salon od ponad 6 lat i na swoim koncie ma liczne szkolenia branżowe, dzięki którym potrafi wyczarować wspaniałe fryzury, o jakich marzą klienci. Jej pozytywne nastawienie i chęć pomocy, sprawiają, że każdy czuje się tutaj mile widziany. Fryzjerka, nie tylko z pasją i troską dba o włosy klientów, ale również z wielką radością dzieli się najnowszymi trendami oraz tajnikami pielęgnacji włosów.

Miłość do fryzjerstwa widoczna jest także w wystroju wnętrza, które emanuje ciepłem i przytulnością oraz nowoczesnością. Wygodne fotele, przyjemne oświetlenie oraz subtelne akcenty, nawiązujące do tematyki fryzjerstwa - taki jest właśnie Salon Fryzjerski Asia Wilinska.

więcej

Szeroko znani w wąskich kręgach #11

Szeroko Znani w Wąskich Kręgach Marek Tymiec Edward Old Men TripNieustraszony pilot wycieczek z Piły, obieżyświat, którego możecie spotkać prawie w każdym zakątku globu, przemierzającego kontynenty. Jego historia udowadnia, że pasja, odwaga i miłość do odkrywania potrafią zmieniać świat. W swoim dorobku podróżniczym odwiedził ponad 40 krajów. A jego pasją jest odkrywanie nowych kierunków i przełamywanie stereotypów. Pan Jan Marek Tymiec, czyli Old Men Trip - Marek Tymiec chce być inspiracją dla swojego pokolenia, a także dla osób chorych i niepełnosprawnych – promować aktywny tryb życia. Swoimi wyprawami w odległe miejsca udowadnia, że warto żyć pełnią życia na przekór wszystkiemu, tak długo, jak tylko się da. Jest przekonany, że wyprawy muszą pozostawić pozytywny ślad i wnieść coś do życia ludzi, których spotyka na swojej drodze.

więcej

Szeroko znani w wąskich kręgach #10

Szeroko Znani w Wąskich Kręgach Agroturystyka Chwalimie OkonekBudzisz się witany radosnym śpiewem ptaków, bierzesz kilka głębokich wdechów rześkiego powietrza, spoglądasz przez okno i widzisz kwitnące łąki i soczystą zieleń, harmonijnie współgrającą z błękitem nieba. O miejscu tym mówią, że jest rajskim azylem, czy też „polską Toskanią”. Znajduje się w malowniczym zakątku północnej Wielkopolski, w którym rozległe łąki oraz majestatyczne drzewa tworzą niepowtarzalny klimat. Cisza, spokój, relaks i bliskość przyrody czekają na każdego, kto zechce odpocząć od miejskiego zgiełku.

 

więcej

Szeroko znani w wąskich kręgach #9

Szeroko Znani w Wąskich Kręgach Pani Plecionka PiłaDzisiaj przedstawiamy osobę pełną kreatywności, której pasja potrafi zmienić zwykłe włosy w prawdziwe dzieła sztuki. Działa jako braiderka, a jej praca to także sposób na wyrażenie siebie i spełnienia pasji. Widząc uśmiech na twarzach swoich klientów, czuje wielką radość z dobrze wykonanego zadania, dającego piękno i styl. Z jej usług korzystają dzieci, kobiety, a także mężczyźni z długimi włosami, jednym słowem – każdy, kto ma włosy!

 

 

więcej

Drzwi Otwarte - ul. Bazaltowa w Pile

Drzwi Otwarte Bazaltowa PiłaZapraszamy na Drzwi Otwarte, do nowego bliźniaka przy ul. Bazaltowej w Pile! Dwa segmenty o pow. 94,85m2 każdy. Budynek zlokalizowany jest w bardzo spokojnej okolicy, na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych.

  • bezpłatne porady eksperta kredytowego
  • karnety do parku linowego i placu zabaw
  • rabaty
  • zaplatanie warkoczy
więcej

XVIII Babolat Tour Piła 2023 - wspieramy lokalny sport!

XVIII Babolat Tour Piła 2023 Nieruchomości FurmanWspieramy lokalny sport, bo ruch to zdrowie! Od 30 czerwca do 2 lipca, Piła stanie się tenisową stolicą regionu! Wszystko dzięki XVIII Babolat Tour Piła 2023, który odbędzie się na kortach Mario Tenis Piła. Zapraszamy serdecznie! My będziemy, a Ty? 

 

 

 

 

 

więcej

Szeroko znani w wąskich kręgach #8

Szeroko znani w wąskich kręgach Agnieszka włodarczykCzy torty mogą być dziełem sztuki? Mogą i wyglądają tak znakomicie, że aż szkoda je zjadać! Zaskakują swoją oryginalnością i kreatywnością, a podczas ich spożywania czuć delikatne smaki i rozkoszne aromaty, które sprawiają, że doznanie jest pełne zmysłowej przyjemności. Torty wychodzące spod ręki pani Agnieszki Włodarczyk budzą podziw i zapadają na długo w pamięci. Jej pasja i radość tworzenia, a także pozytywne nastawienie, sprawiają, że pracownia Słodki Zakątek Agnieszka Włodarczyk, która od trzech lat znajduje się w Skórce, jest miejscem, gdzie klienci są mile widziani.

 

 

więcej

Szeroko znani w wąskich kręgach #7

Szeroko znani w wąskich kręgach Magdalena PrzybolewskaPrzytulne pomieszczenie wypełnione zapachem świeżych kwiatów, który działa kojąco na człowieka. Wszechobecne, przepiękne kolory i barwy oczarowujące wzrok. Szelest liści, na który uszy nie pozostają obojętne. Niezależnie od pory roku, znajdujące się tutaj kwiaty zawsze były świeże i piękne. Przez 31 lat takie okoliczności towarzyszyły pani Magdalenie Przybolewskiej w prowadzonej Kwiaciarnia Twój Ogród przy ulicy Wawelskiej w Pile. Jej wielka pasja do roślin przeobraziła się w prowadzenie kwiaciarni. Przez ten czas wkładała całe swoje serce, wiedzę oraz zmysł artystyczny w pracę, dzięki której poznała wielu ciekawych ludzi. Będąc duszą swojej kwiaciarni, towarzyszyła im w chwilach radosnych, jak i tych mniej wesołych. Rozdział ten został zamknięty, ale…

więcej

Szeroko znani w wąskich kręgach #6

Szeroko znani w wąskich kręgach Monika Misiak

Wykonywana przez nią praca ma zastosowanie nie tylko praktyczne, ale także prezentuje kreatywność oraz artyzm. Niepozorny, mały pokoik, a w nim zapach tkanin, duża ilość ubrań. Paleta barwnych nici i maszyna do szycia zdradzają fach – krawiectwo! Pani Monika Misiak Uslugi Krawieckie U Moniki z szerokim uśmiechem i pozytywną energią wita w progu swojej pracowni. Jak sama mówi - robi to co lubi. O swojej pasji mogłaby opowiadać godzinami!

 

 

więcej

Szeroko znani w wąskich kręgach #5

Szeroko znani w wąskich kręgach Pasieka JancarczykWyobraźcie sobie miejsce, w którym człowiek i przyroda współgrają ze sobą w harmonii, a wokół panuje cisza, przerywana jedynie szumem pszczół, które swobodnie przemieszczają się między kwiatami i ulem. Wszystko to w otoczeniu przyrody, oddalonej od zakładów przemysłowych, wśród czystego powietrza i różnorodności siedlisk… W takich właśnie okolicznościach, swojej pasji i rzemiosłu oddają się Państwo Janczarczykowie, dbający o każdy detal w swoim gospodarstwie pszczelim, znajdującym się w Szamocinie. Rodzina wie jak wiele czasu oraz energii należy poświęcić, aby osiągnąć sukces.

więcej

Szeroko znani w wąskich kręgach #4

Szeroko znani w wąskich kręgach Agnieszka i Jarosław DerdzińscyMożna by rzec, że czas mają wypełniony po brzegi i brak go tylko na wypoczynek, ale to nieprawda, bo jak powiedział mędrzec ,,Rób to co lubisz, a wypoczywał będziesz zawsze".

Zimą ich salon zamienia się w pracownię malarską. Agnieszka pochylona nad ozdabianiem kamienia, Jarek tuż obok przy sztaludze. Każdy ma swoje pędzle i farby, ale co chwilę jedno od drugiego coś potrzebuje: a to czerwony się skończył, a to pędzel wyłysiał… w tle muzyka… wspólna… ulubiona. Latem dużo aktywności na świeżym powietrzu: biwaki, ogród, woda – żagle i deska - Agnieszka i Jarek Derdzińscy to małżeństwo wielu zainteresowań, na co dzień mieszkające w Siedlisku w gminie Trzcianka. Poza ślubem łączy ich miłość do natury, muzyki, książki i sztuki

więcej

Szeroko znani w wąskich kręgach #3

Szeroko znani w wąskich kręgach Artur Sobkowiak

Artur Sobkowiak od dzieciństwa interesował się wyłącznie kolarstwem, jednak gdy pojawił się pierwszy samochód, trzeba było o niego dbać, pielęgnować, pojawiły się również pierwsze zmiany. Następnie przyszła praca w agencji reklamowej i pierwsze wizyty w zaprzyjaźnionym studiu detalingowym ze Środy Wlkp.

 

 

więcej

Szeroko znani w wąskich kręgach #2

Szeroko znani w wąskich kręgach Adrian HałuszkaPszczelarstwo to nie tylko sposób spędzania wolnego czasu, ale zwłaszcza dbałość o środowisko, a pszczoły to nie tylko pszczoły miodne mieszkające w ulu, ale również te dziko żyjące, dla których buduje się domy tzw. hotele dla pszczół. Owady te pełnią bardzo ważną funkcję w przyrodzie – zapylają rośliny, bez których człowiek nie poradzi sobie. Praca pszczelarza nie jest łatwa i często jest niedoceniana, a przecież musi dbać o swoje pszczoły oraz bezustannie podnosić poziom swojej wiedzy. Dzięki poświęceniu takich pasjonatów i dbałości o pszczele rodziny, zwiększane są zbiory rolne, poprawie ulega bioróżnorodność, a ochrona gatunków owadów, a tym samym roślin wpływa na poprawę jakości powietrza.

więcej

Szeroko znani w wąskich kręgach #1

Szeroko znani w wąskich kręgach - Gabinet Kosmetyczny MagdalenaGabinet Kosmetyczny Magdalena w Pile, to nie tylko profesjonalna kosmetyczka, ale zwłaszcza osoba o wyjątkowo przyjaznym podejściu do klientów. W gabinecie panuje niezwykle ciepła i przyjemna atmosfera, co sprawia, że każda wizyta to prawdziwa rozkosz dla ciała i duszy.

 

 

więcej

Rozpoczynamy nowy cykl "Szeroko znani w wąskich kręgach"!

Szeroko znani w wąskich kręgach

W naszym otoczeniu jest wiele osób wartych polecenia, które zwykle działają z pasją i zaangażowaniem. Nie są może tak rozpoznawalne jak gwiazdy internetu, czy celebryci, ale ich wiedza i doświadczenie są bezcenne.

 

 

więcej

Wielkanoc 2023 - życzenia

Wielkanoc 2023 - życzeniaWielkanoc to czas, który łączy nas wszystkich w miłości i szacunku. Życzymy Państwu, aby to święto przyniosło wiele wspaniałych chwil spędzonych z rodziną i przyjaciółmi!

 

 

więcej

Północna Wielkopolska lada moment doświadczy czegoś zupełnie innego!

Szkolenie Sandler - Nieruchomości Furman_zakończenieZakończyliśmy już trzymiesięczny cykl warsztatów, podczas których poznaliśmy tajemnice, oryginalne umiejętności i innowacje z najwyższej, nieruchomościowej półki. Wszystko dzięki Sandler Training Polska oraz Michałowi Wleklikowi, człowiekowi od szkolenia i zmieniania w nas utartych schematów.

 

 

więcej

Tygodniowy pobyt w Holiday Park&Resort dla pana Wiesława

Tygodniowy pobyt w Holiday Park&Resort dla pana WiesławaPan Wiesław Dolny odebrał voucher na tygodniowy pobyt w Holiday Park & Resort. Zwycięzcy, który skorzystał z usług czarnkowskiego oddziału Nieruchomości Furman, gratulujemy i życzymy udanego wypoczynku!

Przypomnijmy, że konkurs zorganizowano z okazji 30-lecia Nieruchomości Furman, a udział w nim brali klienci Nieruchomości Furman (wszystkie oddziały), Centrum Ofert Deweloperów, Profit Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowego, Furman Finanse oraz Pasja Wnętrza.

więcej

Szkoli nas Sandler Training Polska

Szkoli nas Sandler Training PolskaW czwartek, 16 lutego 2023 r., agenci Nieruchomości Furman odbyli kolejne szkolenie zorganizowane przez Sandler Training Polska. Najlepszą wiedzę w dziedzinie nieruchomości ponownie otrzymaliśmy od Michała Wleklika - konsultanta biznesowego, specjalizującego się w sprzedaży nieruchomości.

 

 

więcej

Marcin Barański pośrednikiem roku 2022!

Marcin Barański pośrednikiem roku 2022Transakcje kupna/sprzedaży przeprowadzone za łączną kwotę 24 000 000 zł w ciągu roku?! Skutecznie obsłużony klient co 2 dni robocze?!

Tak, to możliwe! Marcin Barański - agent nieruchomości "Nieruchomości Furman" osiągnął najlepszy wynik sprzedażowy w 30-letniej historii Nieruchomości Furman i zasużenie został pośrednikiem roku 2022!

Liczby mówią same za siebie, dlatego bez zbędnych słów, zobaczcie sami wyniki pośrednika Nieruchomości Furman:

więcej

Nowa usługa - KOWR bez tajemnic

KOWR bez tajemnicPlanujesz zakup lub sprzedaż nieruchomości rolnej? Potrzebujesz zgody KOWR? Masz obawy uczestniczyć w skomplikowanym procesie administracyjnym? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie, naszą nową usługę „KOWR bez tajemnic”.

 

 

więcej

Gramy, bo lubimy - wesprzyj naszą eSkarbonkę!

Gramy, bo lubimy - wesprzyj naszą eSkarbonkę WOŚPGramy, bo lubimy - wesprzyj naszą eSkarbonkę! Wspieramy 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, dlatego zachęcamy Was do śledzenia aukcji organizowanych przez pilskie sztaby WOŚP. Zachęcamy również do wpłacania pieniędzy na rzecz WOŚP, poprzez naszą eSkarbonkę.

 

 

więcej

Wsparliśmy zbiórkę krwi i szpiku w Trzciance

Zbiórka krwi w Trzciance - Nieruchomości FurmanNaszą wartość mierzy się głównie tym, ile dobrego robimy dla innych. Francesc Miralles

Krew to niezwykle cenny płyn. To lek, który ma w sobie każdy z nas i każdy z nas może go ofiarować... Całym sercem wspieramy tak szlachetne przedsięzwięcia, dlatego byliśmy obecni podczas środowej zbiórki krwi w Trzciance!

 

 

więcej

Pan Wiesław otrzyma voucher

30-lecie Nieruchomości Furman - wynikRozstrzygnęliśmy naszą zabawę z okazji 30-lecia Nieruchmości Furman. Osobą, która otrzyma od nas voucher na tygodniowy odpoczynek w Holiday Park & Resort będzie Pan Wiesław Dolny. Pan Wiesław skorzystał z usług czarnkowskiego oddziału Nieruchomości Furman. Gratulujemy!

 

więcej

Agenci nieruchomości szkolili się z Sandler Training Polska

Szkolenie Sandler - Nieruchomości FurmanW środę i w czwartek (18 i 19 stycznia 2023 r.) nasi agenci nieruchomości odbyli szkolenie zorganizowane przez Sandler Training Polska, dzięki któremu nabyli wiedzę innowacyjną, niestandardową, a co najważniejsze sprawdzoną na rynku nieruchomości, dzięki której Wasze nieruchomości będą sprzedawane jeszcze skuteczniej.

 

więcej

30-lecie Nieruchomości Furman

30-lecie Nieruchomości Furman - galaStyczeń do dobry moment na powrót do wspomnień związanych z minionym rokiem 2022, w którym nasza firma obchodziła 30-lecie działalności.

 

 

 

 

więcej

Wigilia firmowa. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Wigilia firmowa. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!Zapach świątecznych potraw, dźwięki ulubionych kolęd... Rodzinnie, radośnie, z prezentami i smacznie - tak wyglądało czwartkowe spotkanie wigilijne w pilskim Hotelu Gromada. Wszystkim życzymy wesołych Świąt Bożego Narodzenia! ????

 

 

więcej

Jesteśmy wśród wielkopolskich marek godnych zaufania!

WSPON - nieruchomości Wielkopolska PiłaNieruchomości Furman należą do Wielkopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami WSPON - razem możemy więcej.

 

 

 

 

więcej

Ziemia to nie tylko bieguny... Marek Kamiński w Pile

Każdy z nas marzył, aby przeżyć niesamowitą przygodę w odległym zakątku świata. Jedni chcieli wybrać się w podróż dookoła Ziemi, inni polecieć w kosmos, a jeszcze inni udać się w świat orientu, niczym Ali-baba. Marek Kamiński spełnił swoje marzenie i jako pierwszy człowiek na świetcie zdobył dwa bieguny Ziemi, bez pomocy z zewnątrz, a wyczyn ten podziwiany był i jest nadal na arenie międzynarodowej. We wtorek, 29 listopada 2022 r., mieliśmy możliwość spotkania się z tym wyjątkowym Polakiem, podróżnikiem ekstremalnym, innowatorem i filozofem.

więcej

Spotkanie z Markiem Kamińskim

Marek Kamiński w Pile Nieruchomości FurmanMarek Kamiński to osoba wyjątkowa - polski podróżnik ekstremalny, innowator i filozof. Jako pierwszy człowiek na świecie dokonał czegość niesamowitego - zdobył dwa bieguny Ziemi, bez pomocy z zewnątrz. Wyczyn ten podziwiany był i jest nadal na arenie międzynarodowej.

Już niebawem będziecie mogli spotkać się z tym niezwykłym człowiekiem w Pile i posłuchać jego rewelacyjnych opowieści! Razem z Regionalnym Centrum Kultury w Pile "Klub DIALOG" zapraszamy na spotkanie autorskie, które odbędzie się 29 listopada (wtorek) o godz.19:00. Wstęp wolny. Rezerwujcie termin!

więcej

Nieruchomości Furman w Strefie Pośredników Marki WSPON

Nieruchomości Furman w Strefie Pośredników Marki WSPONW poniedziałek (3 października 2022 r.) przedstawiciele Nieruchomości Furman z oddziałów w Pile oraz Poznaniu wzięli udział w akcji „Strefa Pośredników Marki WSPON”, zorganizowanej przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Przez cały dzień w poznańskim Starym Browarze można było skorzystać z usług licencjonowanych pośredników, będących członkami WSPON.

 

 

więcej

Targi Deweloperów – "nowe mieszkania, nowe domy" za nami!

Targi Deweloperów – "nowe mieszkania, nowe domy" za nami!W sobotę, 17 września 2022 r., w Centrum Handlowym VIVO!PIŁA odbyła się kolejna edycja Targów Deweloperów – nowe mieszkania, nowe domy, które zorganizowali: Nieruchomości Furman, Centrum Ofert Deweloperów, Freedom Nieruchomości oraz Furman Finanse.

 

więcej

Targi Deweloperów "Nowe mieszkania - nowe domy"

Targi Deweloperów - 17 września, CH VIVO!PiłaNieruchomości Furman, Centrum Ofert Deweloperów, Furman Finanse oraz Freedom Nieruchomości zorganizują kolejną edycję Targów Deweloperów. Wydarzenie pod hasłem „nowe mieszkania – nowe domy” odbędzie się w Centrum Handlowym VIVO!PIŁA, 17 września 2022 r., w godz.11:00 – 18:00.

 

więcej

Klienci zadowoleni ze współpracy z Nieruchomości Furman i Furman Finanse

Klienci zadowoleni ze współpracy z Nieruchomości Furman i Furman FinansePaństwo Oksana i Sergey skorzystali z usług Furman Finanse oraz oddziału Nieruchomości Furman w Czarkowie i nabyli swój wymarzony dom! Nasi klienci są zadowoleni z pomocy Izabeli Osos - ekspertki finansowej Furman Finanse, która przeprowadziła ich przez cały proces kredytowy, aż do podpisania umowy kredytowej w banku.

 

 

więcej

Apartementy pod kasztanami - płyty stropowe na parterze

Apartamenty pod kasztanami - płyty stropowe na parterzeLato w pełni, upały nie odpuszczają, tak samo jak nie zwalniają prace przy inwestycji Apartamenty pod kasztanami, przy ul. Rodła w Pile - parter przykryto już płytami stropowymi i budynek dalej pnie się w górę.

Kameralny obiekt, znajdujący się w świetnej lokalizacji, z dogodnym dojazdem. - czego chcieć więcej! Mieszkanie w Apartamentach pod kasztanami może być Twoje! 

 

więcej

Tygodniowy pobyt w Holiday Park&Resort dla pana Tadeusza

Tygodniowy pobyt w Holiday Park&Resort dla pana TadeuszaPan Tadeusz Pawlak odebrał już w wągrowieckim oddziale Nieruchomości Furman voucher na tygodniowy pobyt w Holiday Park & Resort. Zwycięzcy gratulujemy i życzymy udanego wypoczynku!

W tym roku, z okazji 30-lecia Nieruchomości Furman, rozdysponujemy jeszcze jeden voucher. Skorzystaj z jednej z naszych usług, a następnie wypełnij kupon i wrzuć go do urny.

więcej

Bezpłatne konsultacje z pośrednikami

Bezpłatne konsultacje z pośrednikamiJeżeli masz wątpliwości odnośnie sprzedaży nieruchomości, planujesz zakup wymarzonego domu, potrzebujesz bieżących konsultacji w zakresie prawnym, praktycznym albo porady na temat rynku nieruchomości - skorzystaj z 30-letniego doświadczenia Nieruchomości Furman! W każdy pierwszy czwartek miesiąca, w godzinach 14:00-17:00, dyżur pełnić będzie jeden z naszych pośredników.

więcej

Widziałeś autobus? Otrzymaj gadżet!

Widziałeś autobus? Otrzymaj gadżet!Od jakiegoś czasu ulicami Piły przemieszcza się autobus MZK z reklamą, na której znajduje się Osiedle Lotników IICzy spotkaliście go już? Warto uważnie obserwować ulice, bo... mamy dla Was wakacyjną zabawę.

Każdy, kto zauważy autobus z reklamą Osiedle Lotników II
przemieszczający się ulicami lub stojący na dowolnym przystanku i pod tym postem wstawi jego zdjęcie, otrzyma od nas firmowy upominek!

więcej

Apartamenty pod kasztanami - mury pną się do góry

Apartamenty pod kasztanami - mury pną się do góryPostępy w pracach widać przy inwestycji na ul. Rodła w Pile! Wyłania się już parter, a powstające w tym miejscu kameralne Apartamenty pod kasztanami to budynek wielorodzinny, z 22 przytulnymi oraz przestronnymi mieszkaniami z balkonami i antresolami. O tym, jak wyjątkowe będzie to miejsce świadczy także interesujący element - ogródki! Cisza, zieleń, spokój - świetne miejsce do zamieszkania!

 

 

więcej

Odpocznij z nami przy Klinice u Królika

Odpocznij z nami przy Klinice u KrólikaLato, upał, odpoczynek! Zapraszamy na nasze leżaki do Bistro Klinika u Królika w Pile na przepyszną tortillę, chrupiące zapiekanki, czy obłędne frytki.

 

 

więcej

Odpocznij z nami przy VIVO

Odpocznij z nami przy VIVOUpały nie odpuszczają! Jeżeli będziecie robić zakupy w Centrum Handlowym VIVO Piła, zapraszamy do krótkiego odpoczynku w cieniu na wakacyjnej plaży VIVO, czekają tam na Was m. in. nasze leżaki Nieruchomości Furman ????

 

 

więcej

Kolejna nowość na naszej stronie!

 

Nowość na naszej stronie internetowejKolejna nowość na naszej stronie! Zainteresowała Cię oferta nieruchomości i potrzebujesz kredytu na jej zakup?

 

 

 

więcej

Konkurs z okazji 30-lecia Nieruchomości Furman

Konkurs z okazji 30-lecia Nieruchomości FurmanPrzypominamy o naszym konkursie z okazji 30-lecia Nieruchomości Furman, w którym do wygrania jest tygodniowy pobyt w Holiday Park & Resort ????

 

 

więcej

Apartamenty pod kasztanami - rozstrzygnięcie

Apartamenty pod kasztanamiNiedawno informowaliśmy o naszej zabawie, która miała na celu wymyślenie nazwy dla nowej inwestycji przy ul. Rodła w Pile - mamy rozstrzygnięcie ????

 

 

więcej

Nagrywamy filmy

Nagrywamy filmy

Dzisiaj powstały pierwsze ujęcia do filmów prezentujących dwie wyjątkowe inwestycje w Pile: Osiedle Lotników oraz Osiedle Lotników II. Ależ tam są widoki... ????

 

 

 

więcej

Targi Deweloperów

Targi Deweloperów17 września 2022 r. w Galerii VIVO w Pile odbędzie się kolejna edycja Targów Deweloperów! Tym razem po hasłem "Nowe mieszkania - nowe domy". Rezerwujcie termin! ????

 

 

więcej

Najważniejsza jest dobra atmosfera w zespole!

Grupa Furman - wydarzenie

Najważniejsza jest dobra atmosfera w zespole! Piątkowy wieczór upłynął nam pod znakiem sportowej rywalizacji i wspólnego grilla! Gościliśmy na kortach Mario Tenis, przy ul. Dąbrowskiego w Pile - dziękujemy za kreatywną zabawę!

Dziękujemy Kardamon - Jacek Wegner za przepyszne jedzenie, zapewniające nam energię przez całą zabawę.

 

 

więcej

Multi Drzwi Otwarte na Osiedlu Lotników za nami

Multi Drzwi Otwarte na Osiedlu Lotników za namiSobota, 28 maja 2022 r., była wyjątkowa na Osiedlu Lotników w Pile! Tego dnia odbyły się Multi Drzwi Otwarte, podczas których do obejrzenia było kilka mieszkań. Naszym gościom towarzyszył aromat kawy oraz zapach świeżo upieczonego ciasta. Oczywiście, każde mieszkanie zostało fachowo opisane i przedstawione.

więcej

Osiedle Lotników II - reklama na autobusie MZK

Osiedle Lotników II - autobus MZKReklama Osiedla Lotników II w Pile podróżuje po mieście na tyle jednego z autobusów MZK :) Znajdziecie nas, przemieszczając się po pilskich ulicach. Pamiętajcie, że z mieszkań na Osiedlu Lotników II rozpościerać się będzie fantastyczna panorama miasta. Takie mieszkania w Pile znajdziecie w tym pięknym miejscu!

 

 

więcej

Wymyśl nazwę, zdobądź nagrody!

wymyśl nazwę, zdobądź nagrody!Chcesz zapisać się pozytywnie w historii Piły i do tego zgarnąć 2 tys. zł rabatu na zakup nieruchomości oraz nowoczesny gadżet?! Mamy dla Ciebie świetną propozycję – wymyśl hasło dla nowej inwestycji Europartner Developer, która powstaje przy ul. Rodła w Pile!

Nowy budynek będzie mieścił aż 22 przestronne mieszkania z balkonami oraz antresolami we wspaniałej, spokojnej lokalizacji!

Na Wasze pomysły czekamy w komentarzach pod wpisem na facebooku, do 31 maja.

więcej

Wspieramy KS Piła! Gratulujemy awansu do II ligi!

Nieruchomości Furman - KS Piła - Przemysław Lach - Krzysztof FurmanSwoim awansem do II ligi, Klub Siatkarski Piła dał niesamowitą radość wielu osobom! Z tej okazji, w naszej siedzibie Nieruchomości Furman przy al. Piastów 5, gościliśmy dwoje reprezentantów tego klubu, w której znalazł się Przemysław Lach wraz z przedstawicielką zespołu. Delegacja przekazała na ręce Krzysztofa Furmana podziękowania za wspieranie klubu z Piły.

 

więcej

Osiedle Lotników II - reklama w galerii Atrium Kasztanowa

Osiedle Lotników II - Piła - reklama - galeria Atrium KasztanowaOsiedle Lotników II w Pile to wyjątkowe miejsce na mapie pilskich nieruchomości. Mieszkanie z panoramą miasta? Tak, to tutaj! :) Nasza reklama pojawiła się na drzwiach Galerii Atrium Kasztanowa.

 

 

więcej

Współpracujemy z Halo Taxi

11 maja 2022 r. rozpoczęliśmy współpracę z kolejną, wieloletnią i sprawdzoną firmą - Halo Taxi Piła, czyli taksówkami kursującymi na terenie Piły i okolic. W każdym samochodzie pilskiej floty znajdziecie zapachy Nieruchomości Furman. Jak pachną? Przekonajcie się sami!

 

 

 

 

więcej

Zamieszkaj z widokiem na panoramę Piły!

Osiedle Lotników II - to mieszkania zlokalizowane na os. Górnym przy ul. Kołobrzeskiej, w najbardziej zielonej części Piły. Ze wzniesienia rozpościera się niepowtarzalny widok na panoramę miasta.

Ceny od 6800zł/m2

Termin oddania: 2024 r.

więcej

Multi Drzwi Otwarte

Multi Drzwi Otwarte - Osiedle Lotników - Osiedle Górne - Piła - wielkopolska

Multi Drzwi Otwarte na Osiedlu Lotników w Pile! Zapraszamy serdeczniebędziecie mogli obejrzeć kilka mieszkań na raz! 
Inwestycja zlokalizowana jest na wzgórzu przy ul. Kołobrzeskiej, z którego rozpościera się przepiękny widok na panoramę miasta ????
▶ Zadzwoń i umów się: ???? 794 289 935

 

 

więcej

DOM BEZ POZWOLENIA NA BUDOWĘ - WARTO?

Coraz powszechniejsze stają się domy o powierzchni nie przekraczającej 70m2, a wpływ mają na to różne czynniki. Pytanie - czy  warto? Odpowiedź znajdziesz poniższym artykule, który dzięki uprzejmości portalu Homla.pl możemy Ci udostępnić!

O własnym domu marzy wielu z nas. Niestety, środki, jakie należy przeznaczyć na jego budowę, szczególnie w obecnych czasach, często przekraczają nasze możliwości finansowe. Nie zawsze też posiadamy zdolność kredytową, aby pozyskać pieniądze na budowę wielkiego domu. Jak wówczas sobie poradzić? Ciekawą alternatywą okazują się mniejsze domy, które nie wymagają pozwolenia na budowę.

Warto?
Jak najbardziej tak, szczególnie że w ostatnim czasie prezydent Polski podpisał nowelizację ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym. Co to oznacza? Otóż obecnie wyłącznie na tzw. zgłoszenie stawiać można dwukondygnacyjne obiekty mieszkalne o powierzchni, nie przekraczającej 70 metrów kwadratowych. Warto zauważyć, że jest to metraż średniej wielkości mieszkania , w którym zdecydowanie można się pomieścić.
więcej

WYMARZONE MIESZKANIE - jak je wybrać?

Jakie czynniki składają się na wybór mieszkania idealnego? Jakie decyzje trzeba podjąć przed ostateczną decyzją o zakupie? Dzięki uprzejmości portalu Homla.pl udostępniamy Ci pomocny artykuł!

Mieszkanie – sektor wtórny lub pierwotny?


Osoby rozważające zakup mieszkania nierzadko zastanawiają się, jakie mieszkanie dobrać: z sektora pierwotnego lub wtórnego? Dobór nie jest prosty – oba wyjścia mają własne atuty oraz mankamenty. Dużą wartością mieszkań z sektora wtórnego jest ich cena – można je kupować zdecydowanie taniej aniżeli mieszkania na rynku pierwotnym. Możesz również ustalać cenę mieszkania z obecnym właścicielem. Na rynku wtórnym możesz także odnaleźć propozycje mieszkań, jakie są już urządzone oraz umeblowane, dzięki czemu masz szansę szybkiego wprowadzenia się.. 
więcej

NAJPIĘKNIEJSZY DOM ŚWIATA 2021... w Polsce!

Małopolska Chata Podcieniowa z tytułem najpiękniejszego domu świata w kategorii prywatna rezydencja (mała i średnia)!
Jest to projekt pracowni BXBstudio Bogusława Barnaśa, który wyjątkowy charakter - łączy design z głęboko zakorzenioną tradycją i właśnie to połączenie stanowi o ponadczasowości projektu.
Wielokrotnie doceniana i wyróżniana Małopolska Chata Podcieniowa odniosła kolejny sukces, a właściwie sukces odnieśli twórcy projektu!
Projekt zwyciężył w prestiżowym konkursie Global Architecture & Design Awards 2021, a nas niezmiernie cieszą takie wiadomości.
GRATULACJE❗ 
więcej

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KAWY

29 września obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kawy!
Kawa rozpuszczalna, sypana, mrożona, smakowa, z ekspresu, cold brew, z mlekiem lub też bez mleka - wariantów jest nieskończenie wiele i każdy świętować może po swojemu...
Dlatego też, czego jak czego, ale kawy sobie dziś nie żałuj!
Wszystkich zainteresowanych chcemy też zaprosić, do naszego biura, na kawę i rozmowy o nieruchomościach.
 Przyjdź i napij się kawy w miłej atmosferze razem z nami, a jeśli nie możesz dotrzeć do naszego biura to... życzymy smacznej kawusi! 
więcej

DZIEŃ BUDOWLAŃCA

Dzień Budowlańca obchodzony jest w Polsce już od czasów PRL-u, aby wyrazić uznanie dla wszystkich pracowników związanych z budownictwem.
Od wielu lat, niezmiennie przypada na 25 września, a czego można naszym budowlańcom życzyć?
Na pewno chcemy życzyć dużo zdrowia i satysfakcji z realizacji i pracy!
Bezusterkowych odbiorów i dużych zleceń, innowacyjnych pomysłów oraz samych wygranych przetargów
...a także pogody - sprzyjającej oczywiście❗ 
więcej

POSZUKUJEMY!

W poprzednim wpisie informowaliśmy, jak wzrósł ruch na rynku działek niezabudowanych w 2020 roku. Mamy drugą połowę roku 2021, a...
Zainteresowanie niezabudowanymi nieruchomościami, szczególnie działkami budowlanymi w Nieruchomości Furman wciąż nie maleje.
Dlatego... POSZUKUJEMY DZIAŁKI DLA NASZEGO KLIENTA❗️
✅ przedmieścia, okolice Piły
✅ cicha i spokojna okolica
✅ w pobliżu lasu i zbiorników wodnych (jezioro, rzeka) - nawiasem mówiąc... NATURA MILE WIDZIANA
Jeżeli możesz pomóc w poszukiwaniach lub masz na sprzedaż działkę, która odpowiada powyższemu opisowi - skontaktuj się z nami pod numerem 67 351 50 50❗
 

więcej

Najnowsze dane GUS

Czy wiesz, że...
Według najnowszych danych, opublikowanych przez GUS, największy ruch w branży nieruchomości w 2020 roku odnotował...
Rynek działek niezabudowanych❗
Wzrost sprzedaży nieruchomości niezabudowanych, w porównaniu do 2019 roku, osiągnął prawie 27%!
Według statystyk, ogólna liczba transakcji na rynku nieruchomości wynosiła ponad 500 000 transakcji, z czego niemalże 200 000 stanowią właśnie działki niezabudowane, a łączna ich wartość to 34,47 mld zł. 

więcej

WY U NAS, MY U WAS!

Krótko i na temat - wspieramy naszych Klientów!
Wy kupujecie u nas, a my kupujemy u Was ...czy można już powiedzieć, że to symbioza❓
Dzisiaj mowa o zamówionej - u naszych Klientów - aronii, która z samego rana dotarła do biura ❤️


 

więcej

30 ciekawostek na 30-lecie: #POLSKA

Na 30-lecie przygotowaliśmy dla Was serię 30 ciekawostek ze świata i branży nieruchomości.
W pierwszej kolejności były ciekawostki z całego świata, a teraz przyszedł czas na Polskę!
1️⃣Potencjalnie najdroższa nieruchomość w Polsce to dworek w Piasecznie, który jeszcze niedawno był wystawiony na sprzedaż za… 105 milionów złotych!
2️⃣Raport EY oraz Tacit Investment wykazał, że wartość polskiego rynku nieruchomości premium szacuje się na 1,8 mld złotych.
3️⃣W 2020 roku, pomimo pandemii, wyżej wspomniany rynek w Polsce wzrósł o 35%!
4️⃣Dotychczas, najwyższym budynkiem w Polsce był Pałac Kultury i Nauki w Warszawie, który ma 237 metrów wysokości ❗️
5️⃣Nowym liderem, jeśli chodzi o wysokość - nie tylko w Polsce, ale również w UE - będzie Varso Tower - budynek, w którym wciąż trwają prace wykończeniowe, a jego konstrukcja wraz z iglicą ma...
 

więcej

WIELKI WYLOT Z NIERUCHOMOŚCI FURMAN

W jednym z punktów podsumowania kwartału informowaliśmy o rekordowej, miesięcznej sprzedaży, a jak to w życiu bywa... za najlepsze wyniki otrzymujemy nagrody!
A jak my nagradzamy naszych pracowników za rekordowe wyniki sprzedażowe❓
Wylotem z Nieruchomości Furman... brzmi zagadkowo, ale - oczywiście - mamy na myśli wylot w dowolne miejsce na świecie!
Magdalena Robakowska ⬅️ to właśnie nasz pośrednik, który stoi za tym wynikiem.
W formie prezentu i nagrody jednocześnie, autorka sukcesu otrzymała... 

więcej

mieszkanie.pl - kolejny ogólnopolski portal z naszymi ofertami!

mieszkanie.pl to już kolejny ogólnopolski portal, na który eksportowane są nasze oferty!
...bo tylko realny zasięg ma znaczenie!
Jako Nieruchomości Furman gwarantujemy reklamę ogłoszenia na największej ilości portali, tak, aby zapewnić Wam satysfakcję z szybkości przebiegu transakcji i efektywną współpracę.
Poza portalem mieszkanie.pl, współpracujemy także z wieloma innymi... oto niektóre z nich:
➡️Gratka
➡️Domiporta
➡️GetHome
➡️OfertyNet
➡️Nieruchomości Online...

więcej

SZWEDZKA FIKA

Fika, czyli szwedzki obyczaj oznaczający przerwę na kawę i coś słodkiego w towarzystwie znajomych, przyjaciół, rodziny, a czasem swoich myśli...
Przerwa na kawę często bywa ostatnim kołem ratunkowym, a Szwedzi uczynili z niej powód do zatrzymania się na chwilę i spędzenia czasu tu i teraz - z ludźmi albo ze sobą.
I choć taka przerwa zazwyczaj ma miejsce w pracy to dobrze jest mieć w swoim domu miejsce na "fikę" - miejsce, gdzie możesz oderwać się od ciągłego pośpiechu, napić się dobrej kawy i odpocząć...
Dlatego...


 

więcej

PODSUMOWANIE KWARTAŁU

Nadeszła pora na - kolejne już - podsumowanie kwartału w 2021 roku...
Drugi kwartał za nami, a wyniki naszej ekipy cieszą i przy każdym podsumowaniu - pozytywnie zaskakują.
Chcielibyśmy podzielić się z Wami osiągnięciami z ostatnich trzech miesięcy:
✅rekordowa, miesięczna sprzedaż pośrednika w 30-letniej historii Nieruchomości Furman (o tym więcej już wkrótce!),
✅otwarcie nowej siedziby chodzieskiego oddziału Nieruchomości Furman to zdecydowanie wydarzeniem kwartału,
✅308 nowych ofert zamieszczonych na naszej stronie internetowej od czasu ostatniego podsumowania, 
✅ocena Nieruchomości Furman na podstawie opinii w Google wynosi 4,9, 
✅miano usługi kwartału otrzymuje Pasja Wnętrza, czyli home staging i aranżacja wnętrz.
 

więcej

KOLEJNY ZADOWOLONY KLIENT

Tym miłym akcentem rozpoczęliśmy weekend...
Opinie zadowolonych klientów mają dla nas ogromne znaczenie, a dodatkowo dają satysfakcję z wykonywanej pracy i zachęcają, żeby wkładać w to co robimy całe swoje serca! ❤️
Tym razem to zasługa profesjonalizmu i zaangażowania Michała Semrau, jednego z pośredników oddziału na Bydgoskiej.
Uśmiech sam się pojawia na twarzy, czytając tak pozytywne słowa!
Gratulujemy kolejnej udanej transakcji❗️
A jeśli Ty też chcesz podzielić się opinią na temat współpracy z Nieruchomości Furman i naszymi pośrednikami - zapraszamy do zakładki "Recenzje" na na naszym facebookowym profilu lub profilach poszczególnych agentów! 

 

więcej

#1LIPCA DZIEŃ ARCHITEKTURY

1 lipca obchodzimy Światowy Dzień Architektury ustanowiony przez Międzynarodową Unię Architektów❗️
Architektura jest nieodłączną częścią naszej codzienności. Stanowi nie tylko domenę architektów, projektantów czy dekoratorów, a wszystkich, którzy w niej funkcjonują.

W sztuce i w architekturze nie ma demokracji, trzeba ufać specjalistom.” Filip Springer

Dlatego wszystkim architektom chcemy podziękować za to, że są i mamy komu ufać... bez nich nie każda przestrzeń miałaby tyle charakteru, kreatywności i piękna.
Chcemy też życzyć najlepszych rzeczy, ciekawych projektów i wielu sukcesów - nie tylko zawodowo...

 

więcej

HOME STAGING - usługa od Nieruchomości Furman

Co zrobić, żeby akurat Twoje mieszkanie wyróżniało się na tle pozostałych?
Odpowiedzią jest home staging z Pasją Wnętrza, czyli kompleksowe przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu.
...BO PIERWSZE WRAŻENIE ROBI SIĘ TYLKO RAZ!
Profesjonalista zajmie się wszystkim: odświeżeniem, nadaniem charakteru nieruchomości, dopracowaniem szczegółów oraz dobraniem dekoracji, które "robią" wnętrze - Ty natomiast zaoszczędzisz swój czas.
Dodatkowo, statystyki pokazują, że działania home stagera podnoszą wartość nieruchomości nawet o 10% i przyspieszają proces jej sprzedaży lub wynajmu o 40%.
Jeśli jesteś zainteresowany - w Nieruchomości Furman możesz skorzystać z usługi home stagera, skontaktuj się bezpośrednio z Pasją Wnętrza ????
 

więcej

#23CZERWCA DZIEŃ OJCA

Dzień ojcaW dniu Waszego święta, wszystkim Tatom chcemy życzyć tego co najlepsze!
Aby każdy dzień był wypełniony radością - Waszą i Waszych pociech, dużo zdrowia i uśmiechu...
Chcemy też podziękować, że jesteście... i pamiętajcie - dla dzieci to Wy jesteście superbohaterami!
Centrum Ofert Deweloperów & Nieruchomości Furman ???? 
więcej

Patrycja Wojciechowska z licencją!

licencjaZ wielką dumą i przyjemnością chcemy poinformować, że Patrycja Wojciechowska - agent nieruchomości „Nieruchomości Furman” uzyskała licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami ✅
Pani Patrycja jest kolejnym licencjonowanym pośrednikiem załogi Nieruchomości Furman.
Zaufanie naszych klientów zbudowane jest na sile wiedzy i doświadczenia, które stanowią filary sukcesu i pozwalają na utrzymanie wysokich standardów, a jak widać - nasi nowi pracownicy szybko tę wiedzę zdobywają i dorównują obowiązującym standardom. Gratulujemy❗️


 
więcej

Rozdanie biletów na kocnert KROKE

krokeMamy dla Was do rozdania bilety dla 4 osób na koncert zespołu KROKE, który odbędzie się 9 czerwca w pilskim RCKu!
Jak czytamy na stronie RCK - Regionalne Centrum Kultury, KROKE (w języku jidysz: Kraków) stworzyła w 1992 roku trójka przyjaciół: Tomasz Kukurba, Jerzy Bawoł i Tomasz Lato. Jako absolwenci krakowskiej Akademii Muzycznej, ale również artyści poszukujący, nie stronili od eksperymentów z jazzem oraz muzyką współczesną. Zespół, początkowo kojarzony głównie z twórczością klezmerską, od wielu lat nie jest już kojarzony z jednym gatunkiem. Artyści czerpią inspirację z muzyki etnicznej całego świata, zawsze jednak wzbogacają dzieła autorskimi improwizacjami. W ten sposób KROKE tworzy własny, unoszący się ponad granicami, a czasem i formami, styl.
A tym razem...

 

więcej

#1CZERWCA DZIEŃ DZIECKA!

dzień dziecka#1czerwca to ważna data dla wszystkich dzieci i rodziców, bo właśnie na ten dzień przypada Dzień Dziecka❗️
Dlatego wszystkim dzieciom, tym młodszym i tym starszym, chcemy życzyć tego co najlepsze oraz dużo radości!
Dzisiaj nadeszła również pora na rozwiązanie naszego konkursu na projekt pokoju marzeń... Ciężko było wybrać najlepsze spośród tylu pięknych prac, a niektórych projektów niestety nie mogliśmy wziąć pod uwagę przy wyborze zwycięzców, ponieważ opublikowano je po terminie.
Ale udało się:.. 

więcej

#26MAJA DZIEŃ MATKI

Dzień matkiNie ma drugiej takiej jak MAMA!
W dniu Waszego święta, drogie Mamy,
Chcemy życzyć Wam wszystkiego co najlepsze - zdrowia, szczęścia i uśmiechu na każdy dzień!
A przede wszystkim podziękować za to, że jesteście - nie tylko od święta...
Nieruchomości Furman & Centrum Ofert Deweloperów ????


 
więcej

#SzczepimySię przeciw COVID-19

szczepimy się#SzczepimySię i zachęcamy do szczepienia przeciwko COVID-19!
Dlatego na Klientów, którzy zdecydowali się na szczepienie, czekają w naszych pilskich biurach przypinki z hasłem „Jestem zaszczepion-y/-a przeciwko COVID-19”.

 
więcej

30 ciekawostek na 30-lecie: #ŚWIAT

ciekawostki światNa 30-lecie przygotowaliśmy dla Was serię 30 ciekawostek ze świata i branży nieruchomości!
Na pierwszy ogień: #świat.
1️⃣Potencjalnie najdroższy dom na świecie to posiadłość „The One” w Bel Air, warta około 350 milionów dolarów.
2️⃣Firma Sarot Group zrealizowała inwestycję, o wartości przekraczającej 200 milionów dolarów, w tureckim miasteczku Burj Al Babas, stawiając 732 betonowe zameczki, które po dzień dzisiejszy stoją opustoszałe.
3️⃣Wysoki poziom cen najmu w stolicy Chin zmusił najbiedniejszych mieszkańców do zamieszkania pod ziemią, w schronach przeciwatomowych.
4️⃣”Mars House”, pierwszy na rynku NFT cyfrowy dom, do którego można się przenieść za pomocą wirtualnej rzeczywistości, został sprzedany za 288 etherów, czyli...
 

więcej

Dzień Dziecka w Nieruchomości Furman

konkurs dzień dzieckaNa naszym facebookowym profilu konkurs plastyczny z okazji Dnia Dziecka na projekt pokoju marzeń - kliknij tutaj
Konkurs odbywa się z podziałem na kategorie wiekowe:
✅przedszkolaki,
✅uczniowie klas I-III szkoły podstawowej,
✅uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej
i trwa do 30 maja 23:59.
W każdej z kategorii komisja wyłoni jednego zwycięzcę, do którego... 
więcej

Konkurs na 30lecie!

konkurs 30lecie

Konkurs z okazji 3️⃣0️⃣lecia Nieruchomości Furman dla wszystkich naszych Klientów!
Do wygrania 3x tygodniowe pobyty dla całej rodziny w komfortowych domkach Holiday Park & Resort. Do wyboru 6 lokalizacji nad Bałtykiem: Pobierowo, Niechorze, Kołobrzeg, Ustronie Morskie, Mielno, Rowy.
Co musisz zrobić, żeby wziąć udział? 
Wystarczy, że skorzystasz z jednej z naszych usług, a następnie wypełnisz kupon i wrzucisz go do urny w oddziałach.
Do zabawy włączają się usługi oferowane przez:
✅ Nieruchomości Furman (wszystkie oddziały)
✅ Centrum Ofert Deweloperów...

 
więcej

​​​​​​​We ❤️ nieruchomości już od 30 lat!

we <3 nieruchomości

Rozpoczynamy trzydziesty, jubileuszowy rok Nieruchomości Furman!
Na samym początku funkcjonowania, nasza firma miała jednego pośrednika - dzisiaj jesteśmy zespołem, który składa się z 24 specjalistów ds. nieruchomości, a nasze oddziały znajdziecie w całej Wielkopolsce.
Chcemy podziękować Wam, naszym Klientom za zaufanie i wybór naszych usług. Osiągnięcie takiego wyniku bez Was byłoby to niemożliwe! Naszą siłą jest doświadczenie i jakość oraz rozwój. 

We ❤️ nieruchomości już od 30 lat!


 
więcej

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów. Zmiany ustawień dotyczących plików cookie można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia przeglądarki. Korzystanie z tej strony bez zmian ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

rozumiem